Menu Content/Inhalt
Start arrow Archiwum arrow Archiwum 2008/2009 arrow Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!
   14. października, jak co dzień, zjawiliśmy się o godzinie ósmej w szkole. Dzień był jednak niezwykły - dziś świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Jak co roku 14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanej Dniem Nauczyciela. Uroczystość w naszej szkole uświetnili swoją obecnością: pan wójt gmniy inż. Włodzimierz Kleszcz, pan sekreterz mgr Adam Tajber i przewodnicząca rady gmniy mgr Halina Rogacz.

   Aby uczcić to święto uczniowie wręczali nauczycielom kwiaty i składali życzenia. Klasy: I c i III c wraz z wychowawcami panią mgr Anną Kocjan i panią mgr Żanetą Samul przygotowały apel, w którym przedstawili w śmieszny sposób życie i odczucia uczniów na lekcjach. Nie mogło zabraknąć również chóru pod przewodnictwem „człowieka orkiestry” czyli pana mgr Zbigniewa Łapaja. Ten apel był wyjątkowy, ponieważ odkąd pamiętamy uczniowie takimi uroczystościami byli mało zainteresowani, a na tym apelu było zupełnie na odwrót, wszyscy słuchali z uwagą.

  Po części artystycznej zostały wręczone nagrody dla naszych kochanych pedagogów, którzy zostali poddani ocenie przez uczniów. Poszczególni nauczyciele odebrali zaszczytne tytuły na rok szkolny 2008/09. Oto wyniki:

   Nauczyciel wyrozumiały – Beata Gil

   Nauczyciel żartowniś- Edyta Kundzicz

   Nauczyciel uśmiechnięty- Anna Jadowska

   Nauczyciel modniś- Klaudia Krawczyk

   Nauczyciel przyjaciel- Agnieszka Sakowska

   Nauczyciel piła-Helena Blaszczyk

   Nauczyciel idol- Mariusz Zych

   Nauczyciel mistrz- Zbigniew Łapaj

   Na zakończenie natomiast przemówiła pani wicedyrektor mgr Halina Pańczyk i nagrodziła nauczycieli za trud poświęcenia, który wkładają w to, aby nas czegoś nauczyć. Nagrodę dyrektora szkoły otrzymały: mgr Magdalena Muchla, mgr Beata Gil, mgr Agnieszka Sakowska, mgr Mariola Żurakowska oraz mgr Grażyna Gryl.

 

 

Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela.
Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
Wszyscy nasi kochani nauczyciele, dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele.
Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń składamy.
Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące
jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com