Menu Content/Inhalt
Start arrow Informacje arrow Zasady rekrutacji uczniów do klasy I Gimnazjum im. A.Osieckiej w Kamienicy Polskiej

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ

GIMNAZJUM im. A. OSIECKIEJ w ZESPOLE SZKÓŁ w KAMIENICY POLSKIEJ

w roku szkolnym 2016/2017

  

Do klasy pierwszej Gimnazjum im. A. Osieckiej w Zespole Szkół w Kamienicy Polskiej przyjmuje się z urzędu młodzież zamieszkałą w obwodzie gimnazjum.

Młodzież zamieszkała w obwodzie Gimnazjum im. A. Osieckiej w Kamienicy Polskiej jest przyjmowana do klasy pierwszej na podstawie ZGŁOSZENIA rodziców /prawnych opiekunów/. Składanie zgłoszeń kandydatów z obwodu szkoły od 1 marca 2016r. do 14 kwietnia 2016r.

Zasady rekrutacji uczniów do klasy pierwszej Gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Zespole Szkół w Kamienicy Polskiej na rok szkolny 2016/2017

ZGŁOSZENIE UCZNIA do Gimnazjum w Kamienicy Polskiej

 

Kandydaci zamieszkali poza obwodem gimnazjum mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeśli gimnazjum dysponuje wolnymi miejscami.

Postępowania rekrutacyjne, dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły rozpocznie się zgodnie z wyznaczonym, przez Śląskiego Kuratora Oświaty, terminem w harmonogramie czynności rekrutacyjnych.

WNIOSEK o przyjęcie ucznia spoza obwodu Gimnazjum w Kamienicy Polskiej

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych gimnazjum dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem gimnazjum  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by made your web.com